Výhody kanadské izolace ICYNENE


 1. Úspora nákladů až 70 %

  Všichni chceme snižovat náklady na vytápění a letní klimatizace a kanadská izolace toto umí opravdu velice dobře. Správně a důkladně izolovaný dům s kanadskou izolací ICYNENE si v chladných zimních dnech umí podržet velkou část tepla a v létě naopak zadržet noční chládek. Skvělá vlastnost kanadské izolace, která umí snížit náklady na vytápění či klimatizaci až o 70 %.

 2. Zdravotní nezávadnost

  Kanadská izolace má speciální otevřenou buněčnou strukturu. Díky tomu neabsorbuje vlhkost z prostředí. A kde není zbytečná vlhkost, nejsou ani plísně, alergeny a bakterie. Nicméně dům s kanadskou izolací dýchá. O těchto zdravotních aspektech svědčí certifikáty, které ICYNENE získala.

 1. Rychlost realizace

  Izolace střechy běžného rodinného domu kanadskou izolací ICYNENE netrvá dlouho. Školený personál ji dokáže do nejmenších detailů zaizolovat do 48 hodin od započetí díla. Díky tomu se na realizaci izolace nemusí čekat týdny od objednání, ale jsme schopni jednat velmi rychle a flexibilně.

 2. Dlouhá životnost

  Struktura kanadské izolace ICYNENE je taková, že odolává zubu času. Izolace nedegraduje, nesmršťuje se a neslehává. Po celou dobu životnosti konstrukce tak zajišťuje stále stejné izolační vlastnosti.

 1. Moderní, ale prověřený materiál

  Vlastnostmi je kanadská izolace ICYNENE velmi podobná funkčním sportovním materiálům. Těží z kombinace moderních vědeckých poznatků a důkladného prověření v čase. Už 30 let ji využívají stavby po celém světě. I v drsných kanadských podmínkách odkud ICYNENE pochází.

 2. Nenasákavost

  Jedna z klíčových vlastností kanadské pěny ICYNENE, která ji odlišuje od konkurence. Je lehká, pružná a perfektně nepropustná. Všechnu vlhkost z okolí dokáže udržet mimo masu izolace, ale také mimo izolované konstrukce.

 1. Neprůvzdušnost

  Při správné aplikaci vytvoří kanadská izolace vzduchotěsnou vrstvu i při tlakovém rozdílu 50 až 60 Pa. Budova s kanadskou izolací tak má vzduchotěsnou obálku a není nezbytné používat dodatečné parozábrany.

 2. Profesionální přístup

  To už není jen o kanadské izolaci ICYNENE, ale především o našem týmu. Zakládáme si na tom, že námi izolované stavby jsou utěsněné do nejmenších detailů. Rádi vám poradíme, jak stavbu nejlépe připravit před izolací, i jak postupovat následně. Po realizaci izolace vše po sobě uklidíme, takže o naši přítomnosti už bude svědčit jen ideálně izolovaná stavba.

Kanadská izolace ICYNENE
porovnání vzduchotěsnosti

Nasákavost stříkaných izolací
kanadská izolace ICYNENE vs. konkurence

O kanadské izolaci ICYNENE

Chci nezávaznou cenovou kalkulaci ZDARMA


Zdarma a nezávazně vám spočítáme cenovou nabídku vašeho projektu. Napište nám, co potřebujete izolovat. O zbytek se postaráme.

Chci mluvit
s odborným pracovníkem

+420 603 548 035

izolace@rofihas.cz

Dealer skupiny ICYNENE v ČR


Partneři